Chcete, aby Vaše Fotovoltaika využívala potenciál na maximum?

S našimi komponenty jste toho schopni. Výrazně Vám pomůžeme snížit náklady za elektřinu. Nejlepší poměr ceny a kvality.

Zobrazit ceny balíčků
Domácí elektrárna - Showreel

Co je to Fotovoltaika

Fotovoltaická elektrárna ve zkratce FVE je systém, který přeměňuje sluneční záření na elektřinu. Díky fotovoltaice jste si schopni vyrobit většinu elektřiny potřebné pro chod Vaší domácnosti. Stáváte se daleko více nezávislými, proto Vás nemusí trápit velké nárůsty cen elektřiny v posledních letech. Pořízením fotovoltaiky ulehčujete také naší planetě snižováním CO2. Fotovoltaická elektrárna se skládá ze 3 hlavních komponentů.

Jak fungují solární panely

Panely

Umisťují se nejčastěji na střechu budov případně přístřešky, kůlny, garáže. Situování panelů je nejúčinnější na Jih. Poté se případně montují na Východ a Západ. V případě montáže na V-Z se jedná o ztrátu pouze v jednotkách procent ročně.

Pokud jde o šikmou střechu, panely se montují přímo na krytinu pomocí háků jedná-li se o střešní tašky, nebo speciálních úchytů například u plechových krytin, aby střecha zůstala neporušena. Na ploché střeše je za potřebí konstrukce, která je nejideálnější od 15° do 30°.

Jak fungují střídače u solárních panelů

Střídač

Je mozek celé Vaší domácí elektrárny. Hybridní asymetrický střídač, který je u nás samozřejmostí, řídí rozdělování elektrické energie. Vyhodnocuje, kolik pošle energie do domácnosti, kolik do baterií nebo v opačném případě kolik přivede ze sítě distributora.

Naše střídače zvládají větší asymetrické zatížení. Dokupují elektřinu ze sítě o dost později, než jiné klasické střídače, takže využíváte veškerou vyrobenou energii z fotovoltaiky.

Doporučujeme, aby si zákazníci připlatili za výkonnější střídač. Částku, kterou jste ochotni na začátku připlatit se Vám vrátí v řádu měsíců a dále jen zúročujete výhody daného střídače.

Jak fungují baterie u soláních panelů

Baterie

Umísťuje se do technických místností společně se střídačem. Do baterií se ukládá přebytečná energie, která nebyla spotřebována přes den.

Výhodou fyzických baterií je, že jste schopni využívat energii pro domácnost, když už slunce nesvítí. Pro dosažení maximální životnosti, je za potřebí, aby byla v pokojové teplotě.

Dodáváme baterie LiFePo4, které jsou absolutně bezpečné a nehořlavé. Výhodou našich baterií je, že si i v průběhu let můžete rozšířit stávající sestavu baterií a vše bude fungovat na jedničku.

Srovnání střídačů

  Naše volba    
Parametry
Model 10kW 10kW 10kW
Napětí při kterém začíná střídač pracovat 160V 200V 180V
Dodání výkonu na každou fázi až 5kW až 5kW až 3.3kW
Max. výstupní proud 22.7A 16.1A 16.5A
Nízkonapěťové bezpečné baterie
Barevný LCD displej
Záruka 10 let 10 let 5 let
       

Nejčastější balíčky

Balíček

Střední Elektrárna

Velká Elektrárna

 
product product product
product product product

Vaše cena

od 198 900,- s DPH Dotace: 220 000,-

od 257 690,- s DPH Dotace: 220 000,-

Výkon

6.37kWp 10.24kWh

10.01kWp 12.20kWh

Panely

Střídač

Baterie

Kontaktujte nás

*Výše uvedené ceny jsou za kompletní výstavbu elektrárny včetně ochranných prvků.

 • Návratnost investice

  Od 5 let

 • Roční úspora

  76 tis.

 • Ročně vyprodukováno méně CO2

  Od 9 tun

 • Roční celková soběstačnost

  8 měs.

Nabízíme ty nejmodernější technologie

Nejmodernější technologie

Celý svět se posouvá velkými kroky kupředu a komponenty fotovoltaické elektrárny nejsou výjimkou. Proto cítíme povinnost držet krok a dodávat ty nejlepší technologie, které vám zaručí více vyrobené energie a lepší využití. Kvůli zvyšujícím cenám elektřiny se návratnost zkracuje. Domácí elektrárna se Vám může vrátit už za 5 let!

Kontaktujte nás

Ozveme se Vám do 48 hodin

arrow icon